סיור וירטואלי

הסטודיו מציע שירות צילום סיורים וירטואליים והטמעה באתר האינטרנט של העסק.

סיורים וירטואליים או צילומי VR, נקראים גם צילומי פנורמה ב-360 מעלות. מציגים את חלל העסק שלכם בצורה אינטראקטיבית, כאילו הגיעו לביקור.
הסיור הוירטואלי מורכב ממספר נקודות תצפית לבחירתכם. כל נקודה מורכבת מצילום פנורמה מלאה של החלל- 360 מעלות לצדדים ו-180 מעלות מהרצפה לתקרה.

שימושים נפוצים לסיורים וירטואליים: בבתי מלון, מסעדות, חנויות, מועדוני כושר ובתי עסק מעוצבים נוספים, ששווה להראות ללקוחות הפוטנציאלים לפני שהם מגיעים.
ניתן לצפות בצילומים הווירטואליים במגוון אמצעים – תמיכה מלאה בכל האמצעים להלן:

  • דרך המחשב בבית / מחשב נייד- ממשק אנטראקטיבי תזוזה ימינה ושמאלה, למעלה ולמטה באמצעות העכבר או המקלדת. מעבר בין נקודות צפיה ע״י החצים או באמצעות מפה.
  • דרך הטלפון הסלולארי- שימוש בחיישן הג׳ירוסקופי ובמצפן המובנה של הטלפון. מתקבלת שליטה אינואיטיבית בתנועה, בהתאם להזזת המכשיר במרחב.
  • דרך משקפי מציאות מדומה (VR)- יש להרכיב משקפיים מיוחדים על הראש וכך מקבלים חוויית מציאות מדומה מלאה.

מגוון פתרונות הטמעה לסיורים הוירטואליים – כלולים בחבילה

  • הטמעה באתר האינטרנט שלכם- ממשק אינטרנטי (WEB) בשפת HTML5, עם תמיכה מלאה בכל הדפדפנים המודרניים – ניתן לגלוש מהמחשב PC, מחשבי מק או מהמכשיר הנייד – אייפון ואנדרואיד.
  • הטמעה בגוגל מפות- העלאת הסיור הוירטואלי לגוגל מפות, כך שהתמונות הפנורמיות יופיעו גם בשירות Street View וגם באפלקציה של Google Earth. זוהי דרך מעולה לשפר את יחס ההמרה ללקוחות שמתלבטים האם להגיע אליכם לעסק. בנוסף, גוגל מספקת נתונים סטטיסטיים של מספר הגולשים שצפו בכל תמונה.
  • הטמעה בפייסבוק ובאינסטגרם- פיצ'ר חדש יחסית ברשתות החברתיות – הצגת תמונות פנורמיות בפיד, עם תמיכה מלאה בכל הפלטפורמות ובכל המכשירים.
  • גוגל תמונות – התמונות מזוהות אוטומטית ע"י גוגל תמונות ואפשר להציג אותן ללקוחות מהטאבלט במהלך פגישה פנים אל פנים.

לבחירתכם מגוון חבילות לצילום סיורים וירטואליים, כל חבילה נבדלת במספר נקודות הצפיה.
החבילות כוללות צילום הסיורים הוירטואליים, עריכה שלהם בפוטושופ, הוספת לוגו למי שמעוניין והטמעה מלאה לפי הצורך.

יש לבחור תאריך פנוי לקביעת צילומים. הזמנה אינטרנטית מותנית בתשלום מקדמה. החבילה לא כוללת עלויות נסיעה.

דוגמה לסיור וירטואלי: